Čarovný Trenčín

2. októbra 2023

Pripravované projekty

Trenčín, nádherné mesto s bohatou históriou, je ukryté v západnej časti Slovenska. Toto mesto, kedysi známe ako Laugaricio, sa pyšní mnohými unikátnymi skvostami a zaujímavosťami, ktoré sa týkajú ako jeho vzdialenej minulosti, tak aj súčasnosti. Práve do Trenčína sa tentokrát zatúlali naši čarovný fotografi, aby pre nás pripravili foto-publikáciu tých najkrajších častí tejto časti Slovenska.

Trenčín je unikátny svojou zachovalou stredovekou atmosférou, ktorú tvoria predovšetkým Trenčiansky hrad a stredoveké mestské hradby. Najväčším lákadlom Trenčínu je jeho hrad, ktorý je jedným z najväčších a najlepšie zachovaných hradov na Slovensku. Pôvodne postavený ako strážna pevnosť už v 11. storočí, hrad dnes slúži ako múzeum s fascinujúcou expozíciou histórie a kultúry regiónu.

O tom, že toto miesto nesie so sebou neskutočné čaro budú svedčiť aj fotky miestnych fotografov. Práve v týchto dňoch vzniká nová foto-publikácia Čarovný Trenčín a okolie, ktorá bude plná jedinečných záberov z tohto čarovného regiónu. Nájdete v nej jedinečné fotografie mesta, ale aj úchvatné prírodné scenérie jeho okolia. V tejto knihe sa určite nájde niečo pre každého, kto túži objaviť kúzlo tohto kraja.

V týchto dňoch a týždňoch sa tvorí jedinečná kniha, ktorá zachytáva kúzlo Trenčianskeho regiónu. Tento projekt sa však neobmedzuje len na úzky tím tvorcov, ktorí na knihe pracujú. Práve naopak – aj Vy máte príležitosť sa zapojiť a dať knihe svoju pridanú hodnotu! Ako predstavitelia miest a obcí, majitelia firiem, výrobcovia či zástupcovia kultúrnych organizácií ste práve vy tí, ktorí môžu novú knihu obohatiť a dať jej vyššiu hodnotu. Nehovoriac o tom, že je to zároveň dobrá príležitosť zviditeľniť vašu prácu a hodnoty, ktoré ňou vytvárate.

Ako je možné vstúpiť do projektu?

Kontaktujte našu regionálnu projektovú manažérku, Miroslavu Daranskú, tel.:+421 903 429 755 alebo e-mail: daranska@cbs.sk. Objasní vám všetky potrebné informácie, ukáže vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude vaša prezentácia v knihe vyzerať.

Dajte nám o sebe vedieť, a my sa už postaráme, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu a ponúkame jedinečný pohľad na krajinu. Pridajte sa k nám!