Čarovný Spiš je na svete!

28. apríla 2020

Výnimočná edícia kníh Čarovné Slovensko sa rozrástla o nový knižný titul, Čarovný Spiš. Táto kniha vám predstaví tento región tak ako ho určite nepoznáte, ČAROVNE.

Prírodou majstrovsky stvárnená spišská zem nepopierateľne patrí medzi to najčarovnejšie, čo na Slovensku máme. Hranicu tvoria kamenné štíty Vysokych Tatier, rozprávkové zákruty Dunajca, jedinečný Šariš,kopce Spišského rudohoria, Levočských vrchov a výrazný chrbát Braniska.
Vydajte spoznávať tento región ČAROVNE. Táto kniha vás prevedie krajom Spiša celkom iným pohľadom a vzbudí vo vás záujem vydať sa spoznávať krásy krajiny, ktorá ponúka poznatky, zážitky a emócie. Od zaujímavej histórie cez UNESCOm chránený Spiššký hrad, Spišskú kapitulu či vzácny kostolík v Žehre, polozabudnuté nádherné kaštiele a kúrie až po zaujímavé prírodné úkazy – krásne strmé zrázy v Slovenskom raji a na druhej strane blízko sa týčiace majestátne Vysoké Tatry s možnosťou vysokohorskej turistiky. Spiš je skutočne čarovný a stojí za objavovanie. A všetky nádherné miesta tohto regiónu sú zachytené v našej knihe Čarovný Spiš.

Čo v knihe Čarovný Spiš nenájdete?

Nenájdete v nej technické popisy, históriu, alebo faktografiu. Na to slúžia iné knihy.

Čoho je táto kniha plná?

Je plná emócie a dobrej energie, a to od prvej strany až po poslednú. V každej fotografii je totiž skrytý kus duše jej autora, ktorá si pamätá jej príbeh. Ak sa do nej zadívate, ona vám ho rozpovie. Čarovne!

Ďakujeme všetkým fotografom a partnerom, ktorí ste stáli pri zrode ďalšieho dieliku skladačky Čarovné Slovensko – ČAROVNÝ Spiš.

Redaktor edície

Mgr. Martin Kmeť

+421 904 335 073

© 2019 – 2024 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram