Čarovný Prešov

25. septembra 2023

Tretie najľudnatejšie mesto na Slovensku, práve toto je hlavný znak jedného z najkrajších miest na východe našej krajiny, Prešova. Krajské mesto Prešovského kraja, dopravné, administratívne a kultúrne centrum regiónu Šariš má svoje počiatky už v dobe kamennej. Vďaka rôznym archeologickým nálezom môžeme povedať, že toto mesto nesie so sebou tisícročnú históriu. Práve sem sa tentokrát zatúlali naši čarovný fotografi, aby nám priniesli nevídaný pohľad na túto časť našej krajiny.

Mesto Prešov sa môže pochváliť rôznymi kultúrnymi dominantami, galériami, múzeami či hvezdárňou a planetáriom, ktoré dokážu sem dokážu pritiahnuť turistov z celého Slovenska. Je známe hlavne kvôli čulému hudobnému životu, ktorý zabezpečil pýche Šariša prezývku ,,Slovenský Seattle, či mesto huby“.

O tom, že toto miesto nesie so sebou neskutočné čaro budú svedčiť aj fotky miestnych fotografov. Práve v týchto dňoch vzniká nová foto-publikácia Čarovný Prešov a okolie, ktorá bude plná jedinečných záberov z tohto čarovného regiónu. Nájdete v nej jedinečné fotografie mesta, ale aj úchvatné prírodné scenérie jeho okolia. V tejto knihe sa určite nájde niečo pre každého, kto túži objaviť kúzlo tohto kraja.

V týchto dňoch a týždňoch sa tvorí jedinečná kniha, ktorá zachytáva kúzlo regiónu okolo Prešova. Tento projekt sa však neobmedzuje len na úzky tím tvorcov, ktorí na knihe pracujú. Práve naopak - aj Vy máte príležitosť sa zapojiť a dať knihe svoju pridanú hodnotu! Ako predstavitelia miest a obcí, majitelia firiem, výrobcovia či zástupcovia kultúrnych organizácií ste práve vy tí, ktorí môžu novú knihu obohatiť a dať jej vyššiu hodnotu. Nehovoriac o tom, že je to zároveň dobrá príležitosť zviditeľniť vašu prácu a hodnoty, ktoré ňou vytvárate.

Ako je možné vstúpiť do projektu?
Kontaktujte nášho regionálneho projektového manažéra Ing. Norbert Čerňa, tel.:+421 905 647 768 alebo e-mail: . Objasní vám všetky potrebné informácie, ukáže vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude vaša prezentácia v knihe vyzerať.

Dajte nám o sebe vedieť, a my sa už postaráme, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu a ponúkame jedinečný pohľad na krajinu. Pridajte sa k nám!

Redaktor edície

Mgr. Martin Kmeť

+421 904 335 073

© 2019 – 2024 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram