Čarovná Bratislava a okolie 3vyd.

13. novembra 2023

Pripravované projekty

Bratislava, hlavné mesto Slovenska, je akýmsi neopísateľným spojením starého a nového, tradičného a moderného. Kombinácia bohatej histórie, fascinujúcej kultúry a moderného mestského života, je to, čo robí toto mesto takým jedinečným a atraktívnym pre turistov z celého sveta. Práve sem sa tentokrát zatúlali naši čarovní fotografi, aby pre nás pripravili foto-publikáciu tých najkrajších častí tejto časti Slovenska.Bratislava sa môže pochváliť množstvom histórie, kultúry a fascinujúcich zaujímavostí. Toto malebné mesto ležiace na brehoch Dunaja je plné tajomstiev a čaká, kým ich objavíte. Jedným z najvýznamnejších symbolov Bratislavy je ho hrad. Tento majestátny symbol mesta, postavený na skalnatom kopci nad riekou Dunaj, dominuje nad mestom už stáročia. Niektorí ľudia sú ohromení množstvom galérií a múzeí, zatiaľ čo iní milovníci histórie sú fascinovaní impozantnými historickými pamiatkami a budovami. Centrum mesta je plné úzkej starobylej architektúry, ktorá skrýva mnoho kaviarní, reštaurácií a obchodov. Bratislava, skrytý klenot Európy, ktoré neustále prekvapuje svojimi zaujímavosťami a krásou.

O tom, že toto miesto nesie so sebou neskutočné čaro budú svedčiť aj fotky miestnych fotografov. Práve v týchto dňoch vzniká nová foto-publikácia Čarovná Bratislava a okolie, ktorá bude plná jedinečných záberov z tohto čarovného regiónu. Nájdete v nej jedinečné fotografie mesta, ale aj úchvatné prírodné scenérie jeho okolia. V tejto knihe sa určite nájde niečo pre každého, kto túži objaviť kúzlo tohto kraja.

V týchto dňoch a týždňoch sa tvorí jedinečná kniha, ktorá zachytáva kúzlo tohto regiónu. Tento projekt sa však neobmedzuje len na úzky tím tvorcov, ktorí na knihe pracujú. Práve naopak – aj Vy máte príležitosť sa zapojiť a dať knihe svoju pridanú hodnotu! Ako predstavitelia miest a obcí, majitelia firiem, výrobcovia či zástupcovia kultúrnych organizácií ste práve vy tí, ktorí môžu novú knihu obohatiť a dať jej vyššiu hodnotu. Nehovoriac o tom, že je to zároveň dobrá príležitosť zviditeľniť vašu prácu a hodnoty, ktoré ňou vytvárate.

Ako je možné vstúpiť do projektu?

Kontaktujte nášho projektového regionálneho manažéra, p. Martina Šušorený na tel.:+421…. alebo e-mail: susoreny@cbs.sk, vám všetky potrebné informácie, ukáže vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude vaša prezentácia v knihe vyzerať.

Dajte nám o sebe vedieť, a my sa už postaráme, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu a ponúkame jedinečný pohľad na krajinu. Pridajte sa k nám!