Výstava čarovných fotografií v Košiciach

1. februára 2022

Pripravované projekty, Výstavy

Putovná výstava čarovných fotografií Čarovné Slovensko je obnovená. Ďalším slovenským mesto, kde si budete môcť vychutnať pohľad na „Čarovné Slovensko“ sú Košice. Od 1.2.2022 do 15.3.2022 nájdete výstavu v OD URBAN. Spoznajte naše Slovensko iným pohľadom, pohľadom „čarovným“.

BA putovná výstava

Na výstave si budete môcť pozrieť najkrajšie dominanty Slovenska napríklad, hlavné mesto Bratislavu, skanzen v Bardejovských kúpeloch, nádherné námestie v Banskej Bystrici, naše veľhory a mnoho ďalších známych miest, ale aj menej známych miesta Slovenska, ktoré vám ukážu krásy Slovenska „čarovným“ pohľadom. Výstava je súčasťou projektu edície kníh Čarovné Slovensko, ktorá mapuje jednotlivé regióny našej krajiny.

Pokiaľ navštívite OD URBAN v Košiciach v období do 15.3.2022, môžete si vychutnať krásy Slovenska „čarovným“pohľadom už teraz.  Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo na Slovensku máme. Možno odhalíte zákutia našej krajiny, o ktorých ste vôbec nevedeli. Určite pohladíte svoje oko aj dušu pohľadom na čarovné zábery.

Vstup na výstavu je bezplatný.