Výstava čarovných fotografií v Bratislave

5. 06. 2020Výstavy

Putovná výstava čarovných fotografií Čarovné Slovensko pokračuje. Ďalším slovenským mesto, kde si budete môcť vychutnať pohľad na „Čarovné Slovensko“ je Bratislava. Od 5.6.2020 do 5.7.2020 nájdete výstavu v OC VIVO. Spoznajte naše Slovensko iným pohľadom, pohľadom „čarovným“.

BA putovná výstava

Na výstave si budete môcť pozrieť najkrajšie dominanty Slovenska napríklad, hlavné mesto Bratislavu, skanzen v Bardejovských kúpeloch, nádherné námestie v Banskej Bystrici, naše veľhory a mnoho ďalších známych miest, ale aj menej známych miesta Slovenska, ktoré vám ukážu krásy Slovenska „čarovným“ pohľadom. Výstava je súčasťou projektu edície kníh Čarovné Slovensko, ktorá mapuje jednotlivé regióny našej krajiny.

Pokiaľ navštívite OC VIVO v Bratislave v období do 5.6.2020, môžete si vychutnať krásy Slovenska „čarovným“ pohľadom už teraz.  Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo na Slovensku máme. Možno odhalíte zákutia našej krajiny, o ktorých ste vôbec nevedeli. Určite pohladíte svoje oko aj dušu pohľadom na čarovné zábery.

Vstup na výstavu je bezplatný.

Pin It on Pinterest

Share This