Putovná výstava čarovných fotografií pokračuje v Trenčíne

21. apríla 2022

Pripravované projekty, Výstavy

Putovná výstava čarovných fotografií Čarovné Slovensko pokračuje. Ďalšie mesto, kde si budete môcť vychutnať pohľad na „Čarovné Slovensko“ je Trenčín. Od 21.4.2022 do 31.5.2022 nájdete výstavu v OBCHODNOM CENTRE Južanka. Spoznajte naše Slovensko iným pohľadom, pohľadom „čarovným“.

Čo všetko uvidíte?

Na výstave si budete môcť pozrieť najkrajšie dominanty Slovenska napríklad, hlavné mesto Bratislavu, naše hrady a zámky, nádherné námestie v Banskej Bystrici, veľhory a mnoho ďalších známych miest, ale aj menej známych miesta Slovenska, ktoré vám ukážu krásy Slovenska „čarovným“ pohľadom. Výstava je súčasťou projektu edície kníh Čarovné Slovensko, ktorá mapuje jednotlivé okresy našej krajiny.

Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo na Slovensku máme. Pripravované knihy z edície Čarovné Slovensko vám však prinesú oveľa rozsiahlejší pohlaď na naše jednotlivé okresy. V knihách nájdete viac ako 100 čarovných fotografiách. Určite je na čo sa tešiť.

Pokiaľ navštívite OC Južanka v Trenčíne v období do 31.5.2022, môžete si vychutnať krásy Slovenska „čarovným“ pohľadom už teraz. Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo na Slovensku máme. Možno odhalíte zákutia našej krajiny, o ktorých ste vôbec nevedeli. Určite pohladíte svoje oko aj dušu pohľadom na čarovné zábery.

Vstup na výstavu je bezplatný.

Vstup na výstavu je bezplatný.