Putovná výstava čarovných fotografií pokračuje v Hlohovci

17. marca 2022

Pripravované projekty, Výstavy

Putovná výstava čarovných fotografií Čarovné Slovensko pokračuje. Ďalšie mesto, kde si budete môcť vychutnať pohľad na „Čarovné Slovensko“ je Hlohovec. Od 17.3.2022 do 17.4.2022 nájdete výstavu v OBCHODNOM CENTRE VIKTORIA. Spoznajte naše Slovensko iným pohľadom, pohľadom „čarovným“.

Na výstave si budete môcť pozrieť najkrajšie dominanty Slovenska napríklad, hlavné mesto Bratislavu, romantický zámok v Bojniciach, nádherné námestie v Banskej Bystrici, naše veľhory a mnoho ďalších známych miest, ale aj menej známych miesta Slovenska, ktoré vám ukážu krásy Slovenska „čarovným“ pohľadom. Výstava je súčasťou projektu edície kníh Čarovné Slovensko, ktorá mapuje jednotlivé regióny našej krajiny.

Pokiaľ navštívite OC Viktoria v Hlohovci v období do 17.4.2022, môžete si vychutnať krásy Slovenska „čarovným“pohľadom už teraz.  Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo na Slovensku máme.Možno odhalíte zákutia našej krajiny, o ktorých ste vôbec nevedeli. Určite pohladíte svoje oko aj dušu pohľadom na čarovné zábery.

Vstup na výstavu je bezplatný.