Očakávaná kniha Čarovné Slovensko 2 je konečne tu!

15. mája 2019

Dlho očakávaná kniha Čarovné Slovensko 2 vám prináša výber z toho najlepšieho fotografického materiálu, ktorý sme za ten čas zozbierali, alebo aj ako doplnenie prvého vydania. Ide o prepracované vydanie pilotnej knihy z tejto jedinečnej edície.

Nezachytíme emóciu Slovenska slovami. Možno sa to podarí fotografiou. Táto kniha je unikátna. Spojila niekoľko desiatok tých najlepších slovenských fotografov. Rozhodli sa poskytnúť svoje najúžasnejšie zábery a prispieť k jej vytvoreniu. Každý z nich má svoje obľúbené miesta. Tam chodieva, tam čaká na čarovný záber. Nikto ten okamih a to miesto tak nezachytí ako on. Ten čarovný záber nájdete tu. A nielen jeden. Každá fotografia v tejto knihe vyjadruje emóciu človeka, príbeh fotografa, ktorému sa podarilo zachytiť čarovný okamih plynutia času niekedy aj úplne obyčajného miesta. Všetkým fotografom – spolutvorcom tejto knihy zo srdca ďakujeme.  Vďaka nim vzniká edícia, ktorá nemá obdobu nikde vo svete. A svet uvidí Slovensko, aké ho vidíme my. Čarovne!

Čo v knihe Čarovné Slovensko 2 nenájdete?

Nenájdete v nej technické popisy, históriu, alebo faktografiu. Na to slúžia iné knihy.

Čoho je táto kniha plná?

Je plná emócie a dobrej energie, a to od prvej strany až po poslednú. V každej fotografii je totiž skrytý kus duše jej autora, ktorá si pamätá jej príbeh. Ak sa do nej zadívate, ona vám ho rozpovie. Čarovne!

Ďakujeme všetkým fotografom a partnerom, ktorí ste stáli pri zrode ďalšieho dieliku skladačky Čarovné Slovensko .

Redaktor edície

Mgr. Martin Kmeť

+421 904 335 073

© 2019 – 2024 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram