NOVINKA:  Čarovný Púchov a okolie

23. apríla 2024

Jedinečná knižná edícia Čarovné Slovensko sa rozšírila o ďalší knižný titul zo západného Slovenska. Táto novinka nesmie chýbať vo vašej knižnici. V knihe  Čarovný Púchov a okolie objavíte tie najčarovnejšie zákutia mesta a jeho okolia skrz čarovný pohľad.

Púchov je malé mesto nachádzajúce sa na západe Slovenska na rieke Váh. Jeho história siaha až do praveku, čo dokazujú archeologické nálezy z obdobia Púchovskej kultúry. Mesto je známe svojím historickým a kultúrnym bohatstvom, ktoré možno obdivovať na každom kroku. V Púchove stojí za zmienku najmä barokový kostol Svätého Štefana Kráľa z 18. storočia, ktorý je dominantou mesta. Okrem toho mesto ponúka rôzne možnosti pre športové aktivity, najmä vďaka svojej polohe pri Váhu, kde je možné využiť cyklistické trate a pešie turistické chodníky.

Čo v knihe Čarovný Púchov a okolie nenájdete?

Nenájdete v nej technické popisy, históriu alebo faktografiu. Na to slúžia iné knihy.

Čo môžete v knihe nájsť?

Stránky tejto knihy sa nesú v atmosfére plnej emócií a pozitívnej energie, ktorá vás sprevádza od úvodnej strany až po záverečnú. Každá fotografická kompozícia nesie súčasne kúsok duše autora, ktorý zachytil príbeh daného okamihu. Keď sa ponoríte do týchto záberov, príbeh sa pred vami začne odvíjať až takmer čarovným spôsobom.

Kniha Čarovný Púchov a okolie  je jedinečným dielom, ktoré úchvatne zachytáva nádherné stránky tohto malebného mesta v úplne čarovnom svetle. Jej stránky sú prepojené s pôsobivými fotografiami, ktoré vzbudzujú zázraky tohto kúzelného miesta. Každá jednotlivá fotografia funguje akoby ako okno do duše mesta, otvárajúce cestu pre jeho jedinečný príbeh.

Každá fotografia v knihe Čarovný Púchov a okolie je starostlivo vybraná a harmonicky zladená s textom, aby čitateľovi poskytla úplný zážitok z tohto regiónu plného zázrakov a tajomstiev. Okrem toho sa v knihe nachádzajú aj zaujímavé informácie o jednotlivých miestach, ktoré sú zobrazené na fotografiách. Tieto informácie sú napísané jednoduchým a prístupným jazykom, čo robí knihu ešte zaujímavejšou a pomáha nám lepšie pochopiť a oceniť krásy tohto regiónu.

Veľká vďaka patrí všetkým fotografom a partnerom, ktorí sa podieľali na tvorbe tejto jedinečnej knihy Čarovný Púchov a okolie.

Redaktor edície

Mgr. Martin Kmeť

+421 904 335 073

© 2019 – 2024 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram