NOVINKA: Čarovná Spišská Nová Ves a okolie

17. apríla 2024

Jedinečná knižná edícia Čarovné Slovensko sa rozšírila o ďalší knižný titul zo západného Slovenska. Táto novinka nesmie chýbať vo vašej knižnici. V knihe Čarovná Spišská Nová Ves a okolie  objavíte tie najčarovnejšie zákutia mesta a jeho okolia skrz čarovný pohľad.

Spišská Nová Ves a okolie

Spišská Nová Ves je mesto na východe Slovenska známe svojou históriou a prírodou. Medzi hlavné atrakcie patrí gotický kostol sv. Jakuba s najvyššou vežou v strednej Európe. Mesto má histórické budovy ako radnica a domy na Hlavnom námestí a je kultúrnym centrom s festivalmi a výstavami. Je vhodné ako východisko na návštevu Spišského regiónu a Slovenského raja s možnosťou turistiky a poznávania historických pamiatok ako Spišský hrad. Okolie ponúka rôzne aktivity v krásnej prírode a histórii regiónu.

Čo v knihe Čarovná Spišská Nová Ves a okolie nenájdete?

Nenájdete v nej technické popisy, históriu alebo faktografiu. Na to slúžia iné knihy.

Čo môžete v knihe nájsť?

Stránky tejto knihy sa nesú v atmosfére plnej emócií a pozitívnej energie, ktorá vás sprevádza od úvodnej strany až po záverečnú. Každá fotografická kompozícia nesie súčasne kúsok duše autora, ktorý zachytil príbeh daného okamihu. Keď sa ponoríte do týchto záberov, príbeh sa pred vami začne odvíjať až takmer čarovným spôsobom.

Kniha Čarovná Spišská Nová Ves a okolie je jedinečným dielom, ktoré úchvatne zachytáva nádherné stránky tohto malebného mesta v úplne čarovnom svetle. Jej stránky sú prepojené s pôsobivými fotografiami, ktoré vzbudzujú zázraky tohto kúzelného miesta. Každá jednotlivá fotografia funguje akoby ako okno do duše mesta, otvárajúce cestu pre jeho jedinečný príbeh.

Každá fotografia v knihe Čarovná Spišská Nová Ves a okolie je starostlivo vybraná a harmonicky zladená s textom, aby čitateľovi poskytla úplný zážitok z tohto regiónu plného zázrakov a tajomstiev. Okrem toho sa v knihe nachádzajú aj zaujímavé informácie o jednotlivých miestach, ktoré sú zobrazené na fotografiách. Tieto informácie sú napísané jednoduchým a prístupným jazykom, čo robí knihu ešte zaujímavejšou a pomáha nám lepšie pochopiť a oceniť krásy tohto regiónu.

Veľká vďaka patrí všetkým fotografom a partnerom, ktorí sa podieľali na tvorbe tejto jedinečnej knihy Čarovná Spišská Nová Ves a okolie.

Redaktor edície

Mgr. Martin Kmeť

+421 904 335 073

© 2019 – 2024 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram