NOVINKA: Čarovná Nitra a okolie

22. apríla 2024

Jedinečná knižná edícia Čarovné Slovensko sa rozšírila o ďalší knižný titul zo západného Slovenska. Táto novinka nesmie chýbať vo vašej knižnici. V knihe Čarovná Nitra a okolie  objavíte tie najčarovnejšie zákutia mesta a jeho okolia skrz čarovný pohľad.

Nitra, jedno z najstarších miest na Slovensku, je známa svojou bohatou históriou a kultúrnym dedičstvom. Dominantou mesta je Nitranský hrad, ktorý stojí na výšine nad mestom a ponúka nádherný výhľad na okolie. V hradnom komplexe sa nachádza aj Nitranská katedrála, ktorá je sídlom biskupa a je významným centrom katolíckeho života na Slovensku.

Čo v knihe Čarovná Nitra a okolie nenájdete?

Nenájdete v nej technické popisy, históriu alebo faktografiu. Na to slúžia iné knihy.

Čo môžete v knihe nájsť?

Stránky tejto knihy sa nesú v atmosfére plnej emócií a pozitívnej energie, ktorá vás sprevádza od úvodnej strany až po záverečnú. Každá fotografická kompozícia nesie súčasne kúsok duše autora, ktorý zachytil príbeh daného okamihu. Keď sa ponoríte do týchto záberov, príbeh sa pred vami začne odvíjať až takmer čarovným spôsobom.

Kniha Čarovná Nitra a okolie je jedinečným dielom, ktoré úchvatne zachytáva nádherné stránky tohto malebného mesta v úplne čarovnom svetle. Jej stránky sú prepojené s pôsobivými fotografiami, ktoré vzbudzujú zázraky tohto kúzelného miesta. Každá jednotlivá fotografia funguje akoby ako okno do duše mesta, otvárajúce cestu pre jeho jedinečný príbeh.

Každá fotografia v knihe Čarovná Nitra a okolie je starostlivo vybraná a harmonicky zladená s textom, aby čitateľovi poskytla úplný zážitok z tohto regiónu plného zázrakov a tajomstiev. Okrem toho sa v knihe nachádzajú aj zaujímavé informácie o jednotlivých miestach, ktoré sú zobrazené na fotografiách. Tieto informácie sú napísané jednoduchým a prístupným jazykom, čo robí knihu ešte zaujímavejšou a pomáha nám lepšie pochopiť a oceniť krásy tohto regiónu.

Veľká vďaka patrí všetkým fotografom a partnerom, ktorí sa podieľali na tvorbe tejto jedinečnej knihy Čarovná Nitra a okolie.

Redaktor edície

Mgr. Martin Kmeť

+421 904 335 073

© 2019 – 2024 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram