NOVINKA: Čarovná Banská Štiavnica a okolie

30. apríla 2024

Jedinečná knižná edícia Čarovné Slovensko sa rozšírila o ďalší knižný titul zo stredného Slovenska. Táto novinka nesmie chýbať vo vašej knižnici. V knihe Čarovná Banská Štiavnica a okolie objavíte tie najčarovnejšie zákutia mesta a jeho okolia skrz čarovný pohľad miestnych fotografov.

Banská Štiavnica a okolie

O meste Banská Štiavnica sa zvykne hovoriť ako o meste baní, škôl a historických pamiatok, ku ktorým možno oprávnene priradiť aj charakteristiku mesta s početnými historicko-technickými expozíciami. Najstaršie banícke mesto na Slovensku, Banská Štiavnica, sa nachádza v južnej časti stredného Slovenska. Samotné mesto je na zozname chránených pamiatok UNESCO

Čo v knihe Čarovná Banská Štiavnica a okolie nenájdete?

Stránky tejto knihy sa nesú v atmosfére plnej emócií a pozitívnej energie, ktorá vás sprevádza od úvodnej strany až po záverečnú. Každá fotografická kompozícia nesie súčasne kúsok duše autora, ktorý zachytil príbeh daného okamihu. Keď sa ponoríte do týchto záberov, príbeh sa pred vami začne odvíjať až takmer čarovným spôsobom.

Kniha Čarovná Banská Štiavnica a okolie je jedinečným dielom, ktoré úchvatne zachytáva nádherné stránky tohto malebného mesta v úplne čarovnom svetle. Jej stránky sú prepojené s pôsobivými fotografiami. Každá jednotlivá fotografia funguje ako okno do duše mesta, otvárajúce cestu pre jeho jedinečný príbeh.

Každá fotografia v knihe Čarovná Banská Štiavnica a okolie je starostlivo vybraná a harmonicky zladená s textom, aby čitateľovi poskytla úplný zážitok z tohto regiónu plného zázrakov a tajomstiev. Okrem toho sa v knihe nachádzajú aj zaujímavé informácie o jednotlivých miestach, ktoré sú zobrazené na fotografiách. Tieto informácie sú napísané jednoduchým a prístupným jazykom, čo robí knihu ešte zaujímavejšou a pomáha nám lepšie pochopiť a oceniť krásy tohto regiónu.

Veľká vďaka patrí všetkým fotografom a partnerom, ktorí sa podieľali na tvorbe tejto jedinečnej knihy.

Redaktor edície

Mgr. Martin Kmeť

+421 904 335 073

© 2019 – 2024 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram