Horné Považie sa dočkalo svojej čarovnej knihy

11. septembra 2019

Výnimočná edícia kníh Čarovné Slovensko sa rozrástla o nový knižný titul, Čarovné Horné Považie. Táto kniha vám predstaví tento región tak ako ho určite nepoznáte, ČAROVNE.

Len málokde na Slovensku nájdeme toľkoto bohatstva na takom malom území ako na Hornom Považí. Hory mu dali pôvab, hrady mu poskytli ochranu a Váh mu daroval život. Horné Považie je kraj, kde sa snúbi podmanivá krajina s dávnou históriou a srdečnosťou ľudí. V tomto kúte Slovenska je čo obdivovať rieka Váh ponúka malebné zákutia, mystické hrady, ktoré dominujú na skalných bralach, ponúkajú neuveriteľné pohľady do dolín. Horné Považie je obklopené majestátnou hradbou okolitých hôr. Malá Fatra, Súľovské vrchy, Strážovské vrchy či Javorníky dodávajú celému regiónu magický charakter. Horné Považie je skutočne čarovné a stojí za objavovanie. A všetky nádherné miesta tohto regiónu sú zachytené v našej knihe Čarovné Horné Považie.

Čo v knihe Čarovné Horné Považie nenájdete?

Nenájdete v nej technické popisy, históriu, alebo faktografiu. Na to slúžia iné knihy.

Čoho je táto kniha plná?

Je plná emócie a dobrej energie, a to od prvej strany až po poslednú. V každej fotografii je totiž skrytý kus duše jej autora, ktorá si pamätá jej príbeh. Ak sa do nej zadívate, ona vám ho rozpovie. Čarovne!

Ďakujeme všetkým fotografom a partnerom, ktorí ste stáli pri zrode ďalšieho dieliku skladačky Čarovné Slovensko – ČAROVNÉ Horné Považie.

Redaktor edície

Mgr. Martin Kmeť

+421 904 335 073

© 2019 – 2024 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram