Čarovný Spiš – výstava čarovných fotografií

30. 07. 2019Pripravované projekty

Jedinečná edícia Čarovných kníh sa rozšíri o ďalší prírastok, tentoraz pre vás pripravujeme Čarovný Spiš. Nová kniha ešte prejde dlhou cestou pokým sa dostane do vaších rúk a preto sme si pre vás pripravili malú ochutnávku toho, čo v nej nájdete. A načo sa môžete tešiť? To vám odhalí výstava čarovných fotografií k tejto pripravovanej knihe.

Srdečne vás pozývame na výstavu fotografií k tejto pripravovanej knihe, ktorá sa koná v priestoroch OC Madaras v Spišskej Novej Vsi  do 2.9.2019.

Čo všetko uvidíte?

Spiš je jeden z najčarovnejších regiónov na Slovensku a na výstave vám ukážeme dominantu oblasti Spišský hrad. Vychutnáte si pohľad na najmenšie veľhory na svete – Vysoké Tatry. Zavedieme vás na hrad v Starej Ľubovni a určite nevynecháme ani mesto Spišská Nová Ves.

Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo v tomto regióne môžete vidieť. Pripravovaná kniha Čarovný Spiš vám však prinesie oveľa rozsiahlejší pohlaď na tento krásny kút Slovenska až na vyše 100 čarovných fotografiách. Určite je na čo sa tešiť.

Pokiaľ navštívite OC Madaras v období do 2.9.2019, môžete si vychutnať čaro Spiša už teraz. Určite pohladíte svoje oko aj dušu pohľadom na čarovné zábery.

Vstup na výstavu je bezplatný.

Bližšie informácie k projektu nájdete v tomto článku >>

Pin It on Pinterest

Share This