Čarovný Poprad a okolie

13. mája 2024

Poprad, malebné mesto situované vo východnej časti Slovenska, slúži ako brána do majestátnych Vysokých Tatier. Toto mesto, s jeho bohatou zmesou prírodnej krásy a historického čaru, poskytuje jedinečný zážitok pre turistov aj miestnych obyvateľov. Práve sem sa tentokrát zatúlali naši čarovní fotografi, aby pre nás pripravili foto-publikáciu tých najkrajších častí tohto kúta Slovenska. 

Poprad je strategicky umiestnený v údolí rieky Poprad, obklopený Vysokými Tatrami na severe, Nízkymi Tatrami na juhu a Levočskými vrchmi na východe. Táto výhodná poloha ho robí dôležitým dopravným uzlom pre tých, ktorí sa vydávajú do Tatier. Mesto sa pýši dobre prepojeným dopravným systémom, vrátane letiska, významnej železničnej stanice a hlavných cestných spojení, čo uľahčuje prístup do rôznych častí Slovenska a ďalej.

O tom, že toto miesto nesie so sebou neskutočné čaro budú svedčiť aj fotky miestnych fotografov. Práve v týchto dňoch vzniká nová foto-publikácia Čarovný Poprad a okolie, ktorá bude plná jedinečných záberov z tohto čarovného regiónu. Nájdete v nej jedinečné fotografie mesta, ale aj úchvatné prírodné scenérie jeho okolia. V tejto knihe sa určite nájde niečo pre každého, kto túži objaviť kúzlo tohto kraja. 

V týchto dňoch a týždňoch sa tvorí jedinečná kniha, ktorá zachytáva kúzlo tohto regiónu. Tento projekt sa však neobmedzuje len na úzky tím tvorcov, ktorí na knihe pracujú. Práve naopak - aj Vy máte príležitosť sa zapojiť a dať knihe svoju pridanú hodnotu! Ako predstavitelia miest a obcí, majitelia firiem, výrobcovia či zástupcovia kultúrnych organizácií ste práve vy tí, ktorí môžu novú knihu obohatiť a dať jej vyššiu hodnotu. Nehovoriac o tom, že je to zároveň dobrá príležitosť zviditeľniť vašu prácu a hodnoty, ktoré ňou vytvárate. 

Ako je možné vstúpiť do projektu?

Kontaktujte  nášho projektového manažéra, Ing. Ľuboša Vyskoča na tel.:+421 917 870 413  alebo e-mail: vám všetky potrebné informácie, ukáže vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude vaša prezentácia v knihe vyzerať.

Dajte nám o sebe vedieť, a my sa už postaráme, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu a ponúkame jedinečný pohľad na krajinu. Pridajte sa k nám!

Redaktor edície

Mgr. Martin Kmeť

+421 904 335 073

© 2019 – 2024 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram