Čarovný Liptov sa dočkal svojej knihy

4. júna 2019

Unikátna edícia kníh Čarovné Slovensko sa rozrástla o ďalší čarovný knižný titul. Tentoraz k vám prichádza región, ktorý sa spája s tým najkrajším, čo Slovensko má, a to Liptovom. Kniha Čarovný Liptov  vám ukáže tento región inak, ČAROVNE!

Liptov je regiónom slovenských „NAJ“. V tomto kraji na severe Slovenska ich nájdeme neúrekom. Nachádza sa tu najväčšia slovenská vodná nádrž Liptovská Mara aj najvyššie pohorie – Vysoké Tatry. Preteká ním najdlhšia slovenská rieka Váh a stojí tu najvyššie položený slovenský hrad – Liptovský. K Liptovu patrí náš najstarší –Tatranský národný park aj najväčší – Národný park Nízke Tatry– národný park. Na liptovskej pôde rastie najstaršia chránená rastlina – plesnivec, kým pod ňou sa vetví najväčší slovenský jaskynný systém v Demänovskej doline a strácajú sa chodby najhlbšej slovenskej jaskyne v Jánskej doline. Naopak, môžete sa tu okúpať v najvyššie položenom termálnom kúpalisku v Liptovskom Jáne. To všetko a ešte omnoho viac môžete objaviť na Liptove. A všetky tieto miesta môžete objavovať v našej knihe, ktorá vám ponúka čarovný pohľad na tieto miesta na Liptove.

Čo v knihe Čarovný Liptov nenájdete?

Nenájdete v nej technické popisy, históriu, alebo faktografiu. Na to slúžia iné knihy.

Čoho je táto kniha plná?

Je plná emócie a dobrej energie, a to od prvej strany až po poslednú. V každej fotografii je totiž skrytý kus duše jej autora, ktorá si pamätá jej príbeh. Ak sa do nej zadívate, ona vám ho rozpovie. Čarovne!

Ďakujeme všetkým fotografom a partnerom, ktorí ste stáli pri zrode tejto unikatnej knihy z edície Čarovné Slovensko – ČAROVNÝ Liptov.

Redaktor edície

Mgr. Martin Kmeť

+421 904 335 073

© 2019 – 2024 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram