Čarovný Hlohovec a okolie

31. januára 2022

Mesto Hlohovec sa nachádza medzi historickými mestami Nitra a Trnava a jeho čarovné krásy určite stoja aj za našunávštevu. Hlohovský kaštieľ, pôvodne vystavaný ako stredoveký hradnás vezme do histórie. Zámocký park, kde sa počas prechádzky stratíme, ako v skutočnej rozprávke a zároveňje aj najväčším platanovým hájom v strednej Európe.

Chýrne empírové divadlo, ktoré vystavali na začiatku 19. storočia a zaujímavosťou je, že pri jeho otvorení zahral svetoznámy Ludwig van Beethoven.

Hlohovec je však aj miesto, z ktorého sa dá pozerať na milióny hviezd unikátnym spôsobom vďaka hvezdárni a planetáriu, ktoré mesto vybudovalo pred šesťdesiatimi rokmi. Tento vinársky región naozaj ponúka zážitky pre všetky chute cez nádhernú prírodu, až po fascinujúcu architektúru. Nazrite s nami do skutočného sveta rozprávok. Poďte sa pozrieť na Čarovný Hlohovec a jeho okolie.

Všetka táto prírodou aj ľudskými rukami vytvorená nádhera sa vám už čoskoro predstaví na unikátnych fotografických obrazoch v knihe Čarovný Hlohovec a okolie.

Práve v týchto dňoch a týždňoch na nej pracuje veľký kolektív ľudí. Fotografom, redaktorom, textárom a grafikom pomáhajú ľudia žijúci a pracujúci v Hlohovci. Ak máte chuť sa k nim pridať, dvere do vydavateľstva máte otvorené. Ak poznáte miesta, ktoré stoja za pozornosť a chcete sa o ne podeliť s čitateľmi, alebo máte podnetné nápady a tipy, dajte nám vedieť. Ako predstavitelia miest a obcí, majitelia firiem, výrobcovia či zástupcovia kultúrnych organizácií ste práve vy tí, ktorí môžu novú knihu obohatiť a dať jej vyššiu hodnotu. Nehovoriac o tom, že je to zároveň dobrá príležitosť zviditeľniť vašu prácu a hodnoty, ktoré ňou vytvárate.

Ako je možné vstúpiť do projektu?
Kontaktujte našu regionálny projektovú manažérku Ing. Petra Kartáčová, tel.:  0915 930 112  alebo e-mail: Objasní vám všetky potrebné informácie, ukáže vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude vaša prezentácia v knihe vyzerať.

Dajte nám o sebe vedieť, a my sa už postaráme, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Vytvárame jedinečný pohľad na krajinu. Pridajte sa k nám!

Redaktor edície

Mgr. Martin Kmeť

+421 904 335 073

© 2019 – 2024 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram