Čarovný Dolný Kubín

13. novembra 2023

Dolný Kubín, srdce regiónu Orava, je obdivuhodné mesto, ktoré sa nachádza v severozápadnej časti Slovenska.  Je obklopený pôsobivými horskými reťazcami ako sú Chočské vrchy, Malá Fatra a Veľká Fatra, je známy svojou bohatou prírodou a množstvom turistických chodníkov, ktoré sú ideálne pre turistiku a cykloturistiku.  Práve sem sa tentokrát zatúlali naši čarovní fotografi, aby pre nás pripravili foto-publikáciu tých najkrajších častí tejto časti Slovenska.

Dolný Kubín je hodnotným miestom pre turistov a dobrodruhov. Mesto a jeho okolie sú bohaté na históriu, kultúru a prírodné krásy. Historické centrum Dolného Kubína je charakterizované starými ulicami a budovami, ktoré siahajú až do stredoveku. Je to domov pre množstvo historických budov vrátane kaštieľa, ktorý je teraz súčasťou Oravského múzea. Tento barokový kaštieľ je pokladnicou historických artefaktov a umenia a je ideálnym miestom pre milovníkov histórie.

O tom, že toto miesto nesie so sebou neskutočné čaro budú svedčiť aj fotky miestnych fotografov. Práve v týchto dňoch vzniká nová foto-publikácia Čarovný Dolný Kubín a okolie, ktorá bude plná jedinečných záberov z tohto čarovného regiónu. Nájdete v nej jedinečné fotografie mesta, ale aj úchvatné prírodné scenérie jeho okolia. V tejto knihe sa určite nájde niečo pre každého, kto túži objaviť kúzlo tohto kraja.

V týchto dňoch a týždňoch sa tvorí jedinečná kniha, ktorá zachytáva kúzlo tohto regiónu. Tento projekt sa však neobmedzuje len na úzky tím tvorcov, ktorí na knihe pracujú. Práve naopak - aj Vy máte príležitosť sa zapojiť a dať knihe svoju pridanú hodnotu! Ako predstavitelia miest a obcí, majitelia firiem, výrobcovia či zástupcovia kultúrnych organizácií ste práve vy tí, ktorí môžu novú knihu obohatiť a dať jej vyššiu hodnotu. Nehovoriac o tom, že je to zároveň dobrá príležitosť zviditeľniť vašu prácu a hodnoty, ktoré ňou vytvárate.

Ako je možné vstúpiť do projektu?

Kontaktujte nášho regionálneho projektového manažéra, Mgr. Vladimíra Híreša na tel.:+421 948 707 585 alebo e-mail: vám všetky potrebné informácie, ukáže vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude vaša prezentácia v knihe vyzerať.

Dajte nám o sebe vedieť, a my sa už postaráme, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu a ponúkame jedinečný pohľad na krajinu. Pridajte sa k nám!

Redaktor edície

Mgr. Martin Kmeť

+421 904 335 073

© 2019 – 2024 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram