Čarovné Slovensko 3.vydanie

8. januára 2024

Novinky

Slovensko, naša domovina. Nedokážame zachytiť naše emócie, aby sme dokázali vyjadriť jeho krásu, možno sa to podarí fotografiam, presne s touto myšlienkou sme šli do obnovy projektu Čarovné Slovensko. Pohľad na Slovensko skrz objektív čarovného fotografa ponúka naozaj dychberúci pohľad na váš každodenný život a hlavne miesta, ktoré poznáte najlepšie. Čoskoro sa dočkáme nového vydania najznámejšej knihy z rovnomennej zbierky, Čarovné Slovensko. 

Umelecké fotografie nadšencov fotografovania sa stanú súčasťou knihy o Slovensku. Tým, že svoje regióny poznajú najlepšie, dokážu vystihnúť moment, kedy sa daný objekt, prírodná scenéria či kultúrno-historická pamiatka ukáže v netradičnom svetle. Preto v správnom čase a na správnom mieste zvečnili neopakovateľné fotografické zábery. Prírodné krásny zachytené objektívom miestnych fotografov uchvátia nejedného čitateľa. Umelecké fotografie štiavnického regiónu budete môcť obdivovať v novom vydaní knihy Čarovné Slovensko. 

O tom, že naše Slovensko nesie so sebou neskutočné čaro budú svedčiť aj fotky miestnych fotografov. Práve v týchto dňoch vzniká nová foto-publikácia Čarovné Slovensko 3, ktoré bude plné jedinečných záberov na miesta, ktoré dôverne poznáte. Nájdete v nej jedinečné fotografie mesta, ale aj úchvatné prírodné scenérie jeho okolia. V tejto knihe sa určite nájde niečo pre každého, kto túži objaviť kúzlo našej domoviny. 

V týchto dňoch a týždňoch sa tvorí jedinečná kniha, ktorá zachytáva kúzlo našej domoviny. Tento projekt sa však neobmedzuje len na úzky tím tvorcov, ktorí na knihe pracujú. Práve naopak – aj Vy máte príležitosť sa zapojiť a dať knihe svoju pridanú hodnotu! Ako predstavitelia miest a obcí, majitelia firiem, výrobcovia či zástupcovia kultúrnych organizácií ste práve vy tí, ktorí môžu novú knihu obohatiť a dať jej vyššiu hodnotu. Nehovoriac o tom, že je to zároveň dobrá príležitosť zviditeľniť vašu prácu a hodnoty, ktoré ňou vytvárate. 

Ako je možné vstúpiť do projektu?

Kontaktujte našu šéfku kordinácie projektu, Vanesu Mináčovú na tel. čísle +421 948 059 211 , alebo na email v.minacova@cbs.sk. Tá vás následne prepojí na projektového manažéra, ktorý má na starosti váš kraj. Ten vám rozpovie všetky potrebné informácie, ukáže vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude vaša prezentácia v knihe vyzerať.

Dajte nám o sebe vedieť, a my sa už postaráme, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu a ponúkame jedinečný pohľad na krajinu. Pridajte sa k nám!