Čarovná Trnava a okolie

10. mája 2022

Novinky, Pripravované projekty

Kostoly. Viera. Nádej. Láskavosť. Mesto, ktoré si ako z rozprávky aj v dnešnej dobe stále žije svojím vlastným životom. Oddelila pomyselnou čarovnou bariérou od moderného sveta všade navôkol uponáhľanosť a stres od rodinnej pohody, či priateľstiev a neutíchajúceho pokoja.

Náš kúzelný malý Rím prepletá históriu so súčasnosťou, prírodu s architektúrou, rodiny medzi sebou a vytvára miesto, kde sa človek môže cítiť, ako doma.Čarovnú Trnavu obklopujú lesy, zámky, skaly, vinohrady, lúky, či vody, ktoré ožívajú, ak tomu veríte.

Naše najstaršie slobodné kráľovské mesto na Slovensku ponúka vo svojom vnútri toľko inšpirácií na výlety, či spoznávanie kultúrnych krás, že by sa to snáď nedalo ani spočítať. Či už máte záujem o to vidieť stredoveké mestské opevnenie, ktoré patrí k najrozsiahlejším v strednej Európe. Pozrieť si môžete množstvo prírodných atrakcií, či možnosti na turistiku, alebo  fascinujúce srdce kostolov, chrámov a synagóg – Trnava má všetko a ešte viac. Trnava však nie je iba čarokrásna príroda okolo a múry s dušou. Trnava sú ľudia – Trnavčania, ktorí svoje mesto a okolie vedú smerom a spôsobom, ktorý môže inšpirovať aj iných.

Nazrite s nami do skutočného sveta rozprávok. Poďte sa pozrieť na Čarovnú Trnavu a jej okolie.

Práve v týchto dňoch a týždňoch na nej pracuje veľký kolektív ľudí. Fotografom, redaktorom, textárom a grafikom pomáhajú ľudia žijúci a pracujúci v Trnave. Ak máte chuť sa k nim pridať, dvere do vydavateľstva máte otvorené. Ak poznáte miesta, ktoré stoja za pozornosť a chcete sa o ne podeliť s čitateľmi, alebo máte podnetné nápady a tipy, dajte nám vedieť. Ako predstavitelia miest a obcí, majitelia firiem, výrobcovia či zástupcovia kultúrnych organizácií ste práve vy tí, ktorí môžu novú knihu obohatiť a dať jej vyššiu hodnotu. Nehovoriac o tom, že je to zároveň dobrá príležitosť zviditeľniť vašu prácu a hodnoty, ktoré ňou vytvárate.

Ako je možné vstúpiť do projektu?

Kontaktujte nášho regionálneho projektového manažéra Ing. Juraj Valent, tel.: 0905 701 302  alebo e-mail: valent@cbs.sk.Objasní vám všetky potrebné informácie, ukáže vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude vaša prezentácia v knihe vyzerať.

Dajte nám o sebe vedieť, a my sa už postaráme, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Vytvárame jedinečný pohľad na krajinu. Pridajte sa k nám!