Čarovná Dolná Nitra – výstava čarovných fotografií

22. mája 2019

Pripravované projekty

Unikátna edícia Čarovných kníh sa rozšíri o ďalší prírastok, tentoraz pre vás pripravujeme Čarovnú Dolnú Nitru. Nová kniha ešte prejde dlhou cestou pokým sa dostane do vaších rúk a preto sme si pre vás pripravili malú ochutnávku toho, čo v nej nájdete. A načo sa môžete tešiť? To vám odhalí výstava čarovných fotografií k tejto pripravovanej knihe.

Srdečne vás pozývame na výstavu fotografií k tejto pripravovanej knihe, ktorá sa koná v priestoroch OC MAX v Nitre do 4.6.2019.

Čo všetko uvidíte?

Vychutnáte si čaro vrchu Zobor, zavedieme vás do malebných obcí na Dolnej Nitre. Vychutnáte si pohľad na večerný Nitriansky zámok. Pozrieme sa na historický kostolík v Dražovciach. Po prechádzame sa po viniciach, ktoré dotvárajú čaro celého regiónu.

Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo v tomto regióne môžete vidieť. Pripravovaná kniha Čarovná Dolná Nitra vám však prinesie oveľa rozsiahlejší pohlaď na tento krásny kút Slovenska až na vyše 100 čarovných fotografiách. Určite je na čo sa tešiť.

Pokiaľ navštívite OC MAX v Nitre v období do 4.6.2019, môžete si vychutnať čaro Dolnej Nitry už teraz. Určite pohladíte svoje oko aj dušu pohľadom na čarovné zábery.

Vstup na výstavu je bezplatný.

Bližšie informácie k projektu nájdete v tomto článku >>