Čarovná Čadca a okolie

6. mája 2024

Mesto Čadca, situované v severozápadnej časti Slovenska, je známe svojou nádhernou prírodou a bohatým kultúrnym dedičstvom. Nachádza sa v Kysuckom regióne, ktorý je obklopený pohoriami Javorníky, Malá Fatra a Beskydy, čo robí Čadcu atraktívnym miestom pre milovníkov turistiky a prírody. Práve do Čadce sa tentokrát zatúlali naši čarovní fotografi, aby pre nás pripravili foto-publikáciu tých najkrajších častí tejto časti Slovenska.

Historicky sa Čadca vyvinula ako dôležité obchodné a dopravné centrum, a aj dnes je tu cítiť pulzujúce spojenie histórie s modernosťou. Mesto má bohatú históriu, ktorá sa datuje až do 17. storočia, kedy bolo známe predovšetkým ako trhovisko a neskôr ako centrum železničnej dopravy. Medzi hlavné turistické atrakcie patrí Kostol svätého Bartolomeja, ktorý je jedným z architektonických skvostov mesta. Tento barokovo-klasicistický kostol bol postavený v 18. storočí a je známy svojou impozantnou fasádou a bohato zdobeným interiérom.

O tom, že toto miesto nesie so sebou neskutočné čaro budú svedčiť aj fotky miestnych fotografov. Práve v týchto dňoch vzniká nová foto-publikácia Čarovná Čadca a okolie, ktorá bude plná jedinečných záberov z tohto čarovného regiónu. Nájdete v nej jedinečné fotografie mesta, ale aj úchvatné prírodné scenérie jeho okolia. V tejto knihe sa určite nájde niečo pre každého, kto túži objaviť kúzlo tohto kraja.

V týchto dňoch a týždňoch sa tvorí jedinečná kniha, ktorá zachytáva kúzlo tohto regiónu. Tento projekt sa však neobmedzuje len na úzky tím tvorcov, ktorí na knihe pracujú. Práve naopak - aj Vy máte príležitosť sa zapojiť a dať knihe svoju pridanú hodnotu! Ako predstavitelia miest a obcí, majitelia firiem, výrobcovia či zástupcovia kultúrnych organizácií ste práve vy tí, ktorí môžu novú knihu obohatiť a dať jej vyššiu hodnotu. Nehovoriac o tom, že je to zároveň dobrá príležitosť zviditeľniť vašu prácu a hodnoty, ktoré ňou vytvárate. 

Ako je možné vstúpiť do projektu?

Kontaktujte našu regionálnu projektovú manažérku, pani Adrianu Drugovú na tel. +421 915 435 966 alebo e-mail: , ktorá vám poskytne všetky potrebné informácie, ukáže vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude vaša prezentácia v knihe vyzerať.

Dajte nám o sebe vedieť, a my sa už postaráme, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu a ponúkame jedinečný pohľad na krajinu. Pridajte sa k nám!

Redaktor edície

Mgr. Martin Kmeť

+421 904 335 073

© 2019 – 2024 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram